Aku pila ocaska Milwaukee M18 FSZ-0X
Aku pila ocaska Milwaukee M18 FSZ-0X je vybavena bezuhlíkovým motorem POWERSTATE™, který zajišťuje až pětkrát delší životnost a o 30 % rychlejší řezání než standardní motory. Díky patentované spojce, která chrání převody, se výrazně prodlužuje životnost jak převodů, tak motoru tím, že absorbují rázy způsobené zablokováním pilového plátku.
Rychlou a snadnou výměnu pilových plátků umožňuje pákově ovládaná svorka FIXTEC™, která je navíc odolná vůči opotřebení. Připojení akumulátoru je vyztužené kovem, což zvyšuje jeho odolnost a zajišťuje bezpečné uchycení během celé doby provozu nářadí.
Pracovní prostor během řezání osvětluje zabudovaná LED svítilna a nastavitelná patka umožňuje optimalizované využití pilových plátků. Pila také obsahuje integrovaný ukazatel stavu nabití akumulátoru a odolný kovový závěsný hák, který přispívá k pořádku a bezpečnosti na pracovišti.
Tento model je součástí platformy FUEL™ od Milwaukee, což znamená, že je vybaven nejnovějšími technologiemi, včetně REDLITHIUM™ akumulátoru a REDLINK PLUS™ inteligentní elektroniky, které společně poskytují výjimečný výkon, dobu chodu a odolnost. Pila je kompatibilní se všemi akumulátory M18™ od MILWAUKEE®, což umožňuje velkou flexibilitu v napájení.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku pily ocasky |
| Výrobce | Milwaukee / Informace o výrobci |
| AKU program | Milwaukee M18 |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnost | 3.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napětí | 18 V |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Maximální otáčky | 3000 ot/min. |
| Hloubka řezu | 300 mm |
| Zdvih | 32 mm |
| Rozměry balení | 36.0 x 13.0 x 47.0 cm |