Aku vysokotlaký čistič Bosch UniversalAquatak 36V-100 06008C7000
Aku vysokotlaký čistič Bosch UniversalAquatak 36V-100 je výkonný pomocník pro čištění doma i mimo domov. Díky 36V akumulátorovému provozu nabízí pohodlné používání bez kabelu a je vhodný i pro místa, kde není snadný přístup k elektrické síti. Výhodou je také kompaktní design, který usnadňuje přenášení i skladování.
Vapka zaujme efektivní spotřebou vody a díky funkci samonasávání umožňuje přístup k vodě i na vzdálenějších místech. Praktické je také všestranné čištění se dvěma tlakovými režimy a tryskou Trio, takže lze výkon přizpůsobit různým typům úklidu.
Technologie Syneon navíc zajišťuje optimální výkonnost a maximální dobu chodu. Model je kompatibilní s akumulátory Bosch 36V POWER FOR ALL.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku vysokotlaké čističe |
| Výrobce | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 36V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 3.6 kg |
| Funkce | Samonasávání |
| Hladina akustického výkonu | 82 dB |
| Napětí | 36 V |
| Maximální průtok | 186 l/h |
| Max. tlak | 100 bar |
| Délka hadice | 4 m |
| Rozměry balení | 21.0 x 55.0 x 37.0 cm |