Ruční postřikovač 5 l Gardena 11130-30

Ruční postřikovač 5 l Gardena 11130-30
Ruční postřikovač 5 l Gardena 11130-30
Vaše cena 798 Kč

Objem nádoby 5 l, délka tryskové trubky 36 cm, provozní tlak 3 bar, max. provozní teplota 40°C, ergonomické nášlapné plochy, D-rukojeť, nylonový filtr.

Celý popis
Dostupnost: Skladem 9 ks (Ověřit dostupnost)
Dostupnost pro osobní odběr na prodejnách:
e-shop (hlavní sklad)
5 ks
Libiš
4 ks
Plzeň
0 ks
Říčany
0 ks
Předpokládaný termín doručení ve středu 04.10.
Vlastní servisní zázemí
Síť kamenných prodejen
Lepší cena po registraci
Doprava až domů
Výrobce: Gardena
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P85212

Popis a parametry

Ruční postřikovač 5 l Gardena 11130-30

S GARDENA tlakovým postřikovačem 5 l Comfort budete dobře vybaveni pro různé úkoly péče o rostliny ve vaší zahradě. Můžete jej použít k přesnému ošetření květin, keřů nebo dokonce stromů - ať už k zavlažování, hnojení nebo ochraně rostlin, chemické nebo přírodní.

Než začnete, zvyšte tlak v 5litrové nádobě pumpováním pomocí praktické D-rukojeti. Vzhledem k tomu, že má zásobník postřikovače také ergonomické nášlapné plochy, máte při pumpování vždy pevný postoj.

Pro výrobu vlastních ekologických rostlinných ošetřovacích přípravků jsou součástí dodávky recepty a odpovídající nylonový filtr. Pomocí tohoto filtru lze snadno naplnit postřikovač výluhem z kopřiv na ochranu rostlin před škůdci, jako jsou mšice.

Proces plnění podstatně usnadňuje kuželovitý otvor o průměru 12 cm. Když si vše připravíte na postřik, použijte ergonomicky umístěný ramenní popruh, díky kterému je nošení postřikovače pohodlné. Chcete-li zjistit, kolik je kapaliny v zásobníku, stačí se podívat na průhledný proužek.

Postřikovací tyč se velmi dobře drží a je vybavena aretační funkci, takže tlakový postřikovač 5 l Comfort splní i v tomto ohledu svůj název. S rozprašovacím paprskem a jemnou mlhou máte dvě možnosti výběru proudu pro flexibilnější ošetření rostlin.

Výhody:

  • D-rukojeť
  • Ergonomické nášlapné plochy
  • Tyč má aretační funkci
  • Ramenný popruh
  • Ukazatel hladiny
  • Bezpečnostní ventil

Parametry

Kategorie Postřikovače a rosiče
Výrobce Gardena
Délka 0.36 m
Objem 5 l
Max. tlak 3 bar
Rozměry balení 17 x 510 x 228 cm
Hmotnost balení 1505 g
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání