Ruční postřikovač 5 L Gardena Plus 11138-20

Ruční postřikovač 5 L Gardena Plus 11138-20
Ruční postřikovač 5 L Gardena Plus 11138-20
Vaše cena 1 165 Kč

Objem nádoby 5 l, max. délka tryskové trubky 72 cm, max. provozní tlak 3 bar, funkce 3 v 1, teleskopická tyč, integrovaný odměřovací uzávěr, navíječ hadic, nylonový filtr.

Celý popis
Dostupnost: Skladem na prodejně Zboží může být bez originální krabice (Ověřit dostupnost)
Dostupnost pro osobní odběr na prodejnách:
Libiš
3 ks
Plzeň
0 ks
Říčany
0 ks
Předpokládaný termín doručení v pátek 29.09.
Vlastní servisní zázemí
Síť kamenných prodejen
Lepší cena po registraci
Doprava až domů
Výrobce: Gardena
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P85202

Popis a parametry

Ruční postřikovač 5 l Gardena Plus 11138-20

Pokud chcete s přesností postřikovat keře, vinnou révu, stromy nebo jiné rostliny, je tlakový postřikovač 5 l Plus značky GARDENA velmi dobrou volbou. Je vybaven řadou užitečných funkcí, které vám poskytnou pomocnou ruku při ošetřování vašich rostlin.

Na nádobě najdete druhý otvor s integrovaným odměřovacím uzávěrem. Tímto otvorem můžete pohodlně naplnit zásobník kapalinou, odměřit insekticid nebo jej po použití vyprázdnit. Pomocí praktické, široké D-rukojeti vytvoříte před použitím v 5litrové nádobě tlak pumpováním. Nášlapy zajišťují během pumpování bezpečný postoj.

Díky průhlednému pruhu vždy vidíte úroveň naplnění. Postřikovač je vybaven druhou rukojetí, která pomáhá při jeho zvedání a přenášení. Díky polstrovaným nosným popruhům vám postřikovač pohodlně leží na rameni.

Teleskopická rozprašovací tyč s úhlovou tryskou zajišťuje dlouhý dosah a flexibilní použití. Úhlovou rozprašovací trysku lze různě nastavit, aby se dal postřikovač použít na různé účely. Na výběr máte mezi rozprašovací nebo mlhovou tryskou.

Navíc je k dispozici plochá rozprašovací tryska pro přesnou práci na úzkých místech. Druhá rukojeť je vybavena také praktickým navíječem hadic, takže kolem něho můžete hadici po použití omotat.

Součástí tlakového postřikovače je nylonový filtr jako příslušenství. Jeho vložení umožňuje používat i doma připravené roztoky pro péči o rostliny. Zahrnuty jsou také zajímavé nápady na recepty. Tato přírodní ochrana rostlin poskytuje vašim rostlinám další živiny a zároveň je chrání před škůdci.

  • Max. délka tryskové trubky 42-72 cm
  • Max. přípustná provozní teplota 40°C
  • Přípustný provozní tlak: 3 bar

Výhody:

  • funkce 3 v 1 ( plnění, odměřování a vyprazdňování)
  • Teleskopická tyč
  • Praktický navíječ hadic 
  • D-rukojeť 

Parametry

Kategorie Postřikovače a rosiče
Výrobce Gardena
Délka 0.72 m
Max. tlak 3 bar
Rozměry balení 23 x 525 x 230 cm
Hmotnost balení 2170 g
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání