Štípač na dřevo VeGA LV1110PRO VARIO

Štípač na dřevo VeGA LV1110PRO VARIO
Štípač na dřevo VeGA LV1110PRO VARIO
Vaše cena 22 990 Kč
Pro registrované 22 300 Kč

Vertikální štípaní, napětí 400 V, příkon 3300 W, max. délka dřeva 104 cm, max. průměr dřeva 30 cm, štípací tlak 11 t, hmotnost 168 kg.

Celý popis
Dostupnost: Skladem 1 ks (Ověřit dostupnost)
Dostupnost pro osobní odběr na prodejnách:
e-shop (hlavní sklad)
1 ks
Libiš
0 ks
Plzeň
0 ks
Říčany
0 ks
Servis - Libiš
0 ks
Vlastní servisní zázemí
Síť kamenných prodejen
Lepší cena po registraci
Doprava až domů
Výrobce: VeGA
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P24058

Popis a parametry

Štípač na dřevo VeGA LV1110PRO VARIO

Je vybavena silným elektromotorem 400 V o výkonu 3300 W, který vyvine štípací tlak 11 tun. Štípací klín má dvě rychlosti štípání a nízkou základnu, díky které nemusíte polena zvedat, stačí je "nakulit". Velmi těžké poleno navíc stačí položit na boční rameno spojené s pístem štípačky, které vám pomůže poleno postavit.

Štípačka VeGA LV1110PRO VARIO splňuje novou normu EU pro bezpečnost práce. Ke standardnímu obouručnímu ovládání tak přibylo nové, větší ochranné rameno a transportní kolo u vodicích rukojetí pro snadný převoz štípačky. Levá ovládací páka je vybavená zařízením pro zajištění stability polena.

Systém VARIO
Do štípače je zabudován systém FORCE, díky kterému lze nastavit pracovní dráhu pístu přesně podle délky polen. Systém zkracuje dobu přípravy pístu do pracovní polohy a tím zrychluje dobu štípání.

Vertikální hydraulický štípač dřeva VeGA LV1110 PRO VARIO je špičkový model přímo předurčen pro tu nejnáročnější práci. Budete až překvapeni s jakou lehkostí si poradí s jakýmkoliv typem dřeva. Mohutný tlak 11 tun má základ v nové konstrukci stroje. Výborně si poradí i s tvrdými typy dřeva, a to až do délky 104 cm.

Speciálně byla vyztužena celá konstrukce stroje, která má významný podíl na stabilitě a tuhosti celého stroje. Díky tomu má stroj delší životnost a výborně odolává všem deformacím při štípání i velmi tvrdých druhů dřeva. Stroj je vybaven extrémně nízkou základnou, díky které nemusíte zvedat těžká polena do výšky.

Pro kratší polena je stroj vybaven aretací chodu štípacího klínu. Použitím systému Vario, díky kterému si můžete nastavit pracovní délku pístu podle velikosti polena. Díky těmto výhodám zvládnete za jednotku času mnohem více štípacích cyklů než u jiných strojů a práce je mnohem rychleji hotova. Velká kola a transportní madlo dovolují lehkou manipulaci s celým strojem.

 Max. štípací síla: 11 tun

Parametry

Kategorie Vertikální štípačky
Výrobce VeGA
Pohon Elektrický
Hmotnost 168 kg
Počet fází 3
Napětí 400 V
Příkon 3300 W
Maximální délka dřeva 104 cm
Maximální štípací tlak 11 t
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání