Aku fukar na listí STIGA SAB 500 AE
Akumulátorový fukar listí zajistí rychlé a jednoduché venkovní čištění. Díky svému akumulátorovému napájení je ideální volbou pro zahradní foukání, a to bez emisí, s minimálními vibracemi a hlukem ve srovnání s tradičními benzínovými modely. Pohodlnost použití je zajištěna ergonomickou rukojetí, zatímco gumové podpěry chrání spodní část trysky před poškozením.
Díky optimálnímu umístění motoru a turbíny je schopen foukat vzduch rychlostí až 55 m/s. Dokáže rychle a snadno vyčistit všechny venkovní povrchy. Jeho intuitivní ovladač, umístěný na rukojeti, vám umožňuje snadno přepínat mezi třemi různými nastaveními rychlosti vzduchu. Zvolte nízkou rychlost pro lehký materiál na trávníku a štěrku, střední pro posekanou trávu a listí na asfaltu a jiných pevných površích, nebo plnou rychlost pro efektivní manipulaci s čerstvým sněhem, mokrým listím a náročnými nečistotami.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku vysavače a fukary na listí |
| Výrobce | STIGA / Informace o výrobci |
| AKU program | Stiga ePower 48 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 2.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 650 W |
| Napětí | 48 V |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Rychlost vzduchu | 200 km/h |
| Průtok vzduchu | 11,28 m3/min |
| Foukání | ano |
| Vysávání | ne |
| Maximální otáčky | 19500 ot/min. |
| Rozměry balení | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |