Aku povrchové čerpadlo Bosch Pro GTP18V-28 06019R6000
Aku povrchové čerpadlo Bosch Pro GTP18V-28 je výkonné řešení pro přečerpávání čisté vody z bodu A do bodu B. Díky 18V napájení a samonasávacímu provedení nabízí flexibilní použití bez omezení kabelem a je vhodné pro různé pracovní aplikace. O vysoký výkon se stará bezuhlíkový motor, který zajišťuje průtok až 2 800 l/h.
Čerpadlo disponuje režimy Standard a ECO a také časovačem 5 / 10 / 15 minut, který umožňuje přizpůsobit provoz aktuální potřebě.
Pohodlné připojení zajišťuje vnější závit G3/4" pro připojení hadice, který usnadňuje uvedení do provozu. Praktické provedení doplňuje také skládací rukojeť a zavěšovací háček, které usnadňují manipulaci, přenášení i uložení čerpadla.
Model Bosch Pro GTP18V-28 je navržen jako robustní čerpadlo odolné vůči náročným podmínkám na pracovišti. Praktickým prvkem je také snadná výměna oběžného kola, která usnadňuje údržbu a přispívá k dlouhodobému používání.
Aku povrchové čerpadlo Bosch Pro GTP18V-28 je navíc kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí AMPShare. Spojuje tak vysoký výkon, samonasávací provoz, flexibilní nastavení a odolnou konstrukci pro pohodlné přečerpávání čisté vody.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Povrchová čerpadla |
| Výrobce | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 2.2 kg |
| Napětí | 18 V |
| Maximální průtok | 2800 l/h |
| Maximální výtlak | 20 m |
| Maximální sací výška | 5 m |
| Rozměry balení | 19.0 x 19.0 x 33.0 cm |