Aku rozmetadlo hnojiv, osiva a soli GÜDE GUS 18-0 58627
Aku rozmetadlo hnojiv, osiva a soli GÜDE GUS 18-201-05 je lehké a kompaktní akumulátorové zařízení, které je ideální pro rovnoměrný výsev, hnojení a rozmetání průmyslových hnojiv, silniční soli a dalších materiálů.
Rozmetadlo je součástí Aku programu GÜDE, což znamená, že jej lze kombinovat se všemi akumulátory a nabíječkami této série. Zařízení nabízí 6 stupňů rychlosti, které lze snadno nastavit pomocí elektronické regulace otáček. Rozmetací dávku lze přizpůsobit v 8 různých úrovních, což umožňuje přesné dávkování podle konkrétní potřeby. Šířku sypání je možné upravit v 6 různých úhlech pomocí regulační páčky, což zajišťuje rovnoměrné pokrytí plochy.
Aku rozmetadlo má objem zásobníku 3,3 litru, což umožňuje delší práci bez nutnosti častého doplňování. Ergonomická měkká rukojeť zajišťuje pohodlné držení a snadnou manipulaci i při delším používání.
Vhodné pro:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Posypové vozíky a rozmetadla |
| Výrobce | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záběr | 500 cm |
| Hmotnost | 1.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 86 dB |
| Napětí | 18 V |
| Objem | 3.3 l |
| Rozměry balení | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |