Aku sněhová fréza Scheppach BC-SNB410-X-SET XL2
Aku sněhová fréza Scheppach BC-SNB410-X-SET XL2 je ideální pro zimní úklid příjezdových cest, dvorů i chodníků. Díky akumulátorovému provozu bez kabelu nabízí pohodlnou manipulaci. Fréza umožňuje nastavení směru vyhazování sněhu vlevo, vpravo nebo přímo vpřed, má 6 úrovní rychlosti podle hloubky a typu sněhu a nabízí pracovní šířku 40 cm. Zvládne odklidit až 20 cm vysokou vrstvu čerstvého sněhu a sníh vyhazuje do vzdálenosti až 6 metrů.
O vysokou účinnost se stará bezuhlíkový motor, který přináší delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Pro bezpečné používání je fréza vybavena bezpečnostním spínačem, pohodlné ovládání zajišťuje ergonomická hlavní rukojeť s měkkým protiskluzovým povrchem a přídavná rukojeť pro práci oběma rukama.
Praktická je také integrovaná rukojeť pro přenášení, samostatně stojící konstrukce pro snadnější skladování a kryt baterií s magnetickým uzávěrem, který chrání před sněhem a vlhkostí. Model je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V a dodává se v SETu se dvěma bateriemi 4 Ah a duální nabíječkou 4,5 A.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátory a nabíječka jsou součástí balení.
POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!
| Kategorie | Sněhové frézy |
| Výrobce | Scheppach / Informace o výrobci |
| AKU program | Scheppach IXES 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záběr | 40 cm |
| Hmotnost | 8.3 kg |
| Napětí | 20 V |
| Kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Maximální otáčky | 1998 ot/min. |
| Rozměry balení | 35.0 x 65.0 x 40.0 cm |