Aku strunová sekačka Bosch EasyGrassCut 18V-26 SET 06008C1C03
Aku strunová sekačka Bosch EasyGrassCut 18V-26 je ideální pro rychlé vyžínání bez omezení kabelem. Díky vyvážené a lehké konstrukci nabízí snadné a pohodlné ovládání, takže je vhodná pro běžné sečení trávy, plevelů, zastřihování trávníků i úpravu okrajů.
Funkce EdgeSimple, která umožňuje začišťování okrajů pouhým klepnutím a otočením rukojeti. Komfort při práci zvyšuje také poloautomatická cívka, která eliminuje nutnost ručního seřizování. Na jedno nabití nabízí dostatek výkonu pro úpravu okrajů až šesti tenisových kurtů, což z ní dělá praktické řešení pro pravidelnou údržbu zahrady.
Motor vyžínače EasyGrassCut je napájen 18V akumulátorem nabízející dostatečný výkon a kvalitní výkon sečení se zvýšeným záběrem až 26 cm. Aku strunová sekačka Bosch je součástí aku programu POWER FOR ALL 18V a je tak kompatibilní s akumulátory této řady. ENERGIE PRO CELOU ALIANCI - jeden akumulátor pro celý systém nářadí v alianci.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Aku strunové sekačky s baterií a nabíječkou |
| Výrobce | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 2.2 kg |
| Pracovní nástroj | struna |
| Hladina akustického výkonu | 82 dB |
| Napětí | 18 V |
| Průměr struny | 1,6 mm |
| Odvíjení struny | Poloautomatické |
| Kapacita akumulátoru | 2.5 Ah |
| Otáčky strunové hlavy | 8500 ot /min |
| Pracovní záběr strunové hlavy | 26 cm |
| Rozměry balení | 22.0 x 13.0 x 47.0 cm |