Aku strunová sekačka FIELDMANN FZS 1005-A
Aku strunová sekačka FIELDMANN FZS 1005-A je lehký a praktický pomocník pro úpravu okrajů trávníku i práci v členitější zahradě. Díky záběru 26 cm umožňuje rychlé a efektivní sečení větších ploch i úzkých prostor a dobře se hodí také pro detailní dosekávání.
Žací struna o průměru 1,4 mm s posuvem poklepem o zem, který zjednodušuje obsluhu a šetří čas při práci. Žací hlava nastavitelná do 3 horizontálních a 4 vertikálních pozic usnadňuje sečení v těžko přístupných místech, například kolem stromů, obrubníků nebo záhonů.
Komfort při používání zvyšuje také teleskopická rukojeť pro přizpůsobení délky podle výšky uživatele. S hmotností pouhé 2 kg je sekačka velmi lehká, snadno ovladatelná a pohodlná i při delší práci nebo přenášení.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka je součástí balení. Není součástí Fast Power 20V řady.
| Kategorie | Aku strunové sekačky s baterií a nabíječkou |
| Výrobce | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záběr | 26 cm |
| Hmotnost | 2 kg |
| Napětí | 18 V |
| Průměr struny | 1,4 |
| Odvíjení struny | Poloautomatické |
| Kapacita akumulátoru | 1.5 Ah |
| Funkce | Teleskopická rukojeť , Nastavitelný úhel hlavy |
| Rozměry balení | 13.0 x 95.0 x 20.0 cm |