Benzínový rider FIELDMANN FZTR 6120-B
Benzínový rider FIELDMANN FZTR 6120-B je kompaktní pomocník pro pohodlnou a efektivní údržbu zahrady. Díky záběru sečení 61 cm je vhodný pro plochy, kde oceníte rychlou manévrovatelnost a jednoduché ovládání. O rovnoměrný střih se stará jeden nůž, který umožňuje plynulé sečení bez zbytečné námahy.
Při práci oceníte čtyři rychlosti vpřed a jednu zpátečku, které umožňují snadno přizpůsobit tempo jízdy aktuálním podmínkám. Komfort při delším používání zvyšuje nastavitelná pozice sedadla a plynulý pojezd, které přispívají k pohodlnějšímu ovládání a lepší kontrole nad strojem.
Velkou výhodou je univerzální systém 3 v 1, díky kterému si můžete zvolit způsob sečení podle potřeby. K dispozici je sběr do koše, boční výhoz nebo mulčování, takže rider snadno přizpůsobíte aktuálnímu stavu trávníku i požadovanému výsledku práce.
Přizpůsobení různým typům travnatých ploch umožňuje centrální nastavení výšky sečení v 5 úrovních. Díky tomu lze jednoduše zvolit vhodnou výšku střihu podle podmínek na zahradě a období během sezóny.
Výhody:
Poznámka: Ridery nejsou dodávány kompletně sestavené. Pokud si nejste jistí montáží, doporučujeme využít naši službu odborného sestavení a zprovoznění. Budete tak mít jistotu, že vše bude fungovat, jak má.
| Kategorie | Zahradní ridery |
| Výrobce | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Ocel |
| Počet rychlostí vpřed | 4 |
| Počet rychlostí vzad | 1 |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záběr | 61 cm |
| Hmotnost | 120 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Mulčování , Elektrický start , Nastavitelná rychlost pojezdu , Zpětný chod |
| Objem palivové nádrže | 1.8 l |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Výkon | 4400 W |
| Napětí | 20 V |
| Počet nožů | 1 |
| Start | Elektrický |
| Velikost zahrady až | 3000 m² |
| Maximální výška zdvihu | 75 mm |
| Minimální výška zdvihu | 35 mm |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Objem olejové nádrže | 0.5 l |
| Maximální rychlost | 6 km/h |
| Minimální rychlost | 1.5 km/h |
| Objem koše | 150 l |
| Maximální otáčky | 3100 ot/min. |
| Počet válců | 1 |
| Převodovka | Mechanická |
| Rozměry balení | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |