Benzínový rider GÜDE GAR 651 95480
Benzínový rider Güde GAR 651 95480 vám usnadní údržbu travnatých ploch do 3000 m². Ať už sekáte kolem živých plotů, nebo se proplétáte mezi překážkami.
Tento zahradní rider pohání výkonný 4taktní OHV motor, který zajišťuje spolehlivý chod a úsporu paliva. Díky mechanické převodovce s 4 rychlostními stupni vpřed a zpátečkou snadno přizpůsobíte tempo konkrétním podmínkám na zahradě. Elektrické startování vám ušetří námahu i čas a posuvné sedadlo zajistí maximální komfort při delší práci.
Benzínový rider GAR 651 nabízí tři možnosti zpracování trávy – klasické sečení, sběr do prostorného koše nebo boční výhoz, což oceníte podle aktuální situace. Centrální, 6stupňové nastavení výšky sečení vám umožní snadno přizpůsobit výšku strniště, a to i na mírných svazích do 10°. Rider je vybaven nožní i parkovací brzdou pro maximální bezpečnost a odděleným spouštěním žacího nože, což usnadňuje manévrování v členitém terénu.
Konstrukce:
Výhody:
Poznámka: Ridery nejsou dodávány kompletně sestavené. Pokud si nejste jistí montáží, doporučujeme využít naši službu odborného sestavení a zprovoznění. Budete tak mít jistotu, že vše bude fungovat, jak má.
| Kategorie | Zahradní ridery |
| Výrobce | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Záběr | 65 cm |
| Hmotnost | 134 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Boční výhoz , Elektrický start , Zpětný chod |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Objem palivové nádrže | 2.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Maximální výkon | 4500 W |
| Objem motoru | 224 cm3 |
| Velikost zahrady až | 3000 m² |
| Maximální výška zdvihu | 75 mm |
| Minimální výška zdvihu | 30 mm |
| Objem olejové nádrže | 0.6 l |
| Maximální rychlost | 4.6 km/h |
| Minimální rychlost | 1.5 km/h |
| Objem koše | 150 l |
| Maximální otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozměry balení | 77.0 x 108.0 x 180.0 cm |