Z technických důvodů bude pobočka v Plzni v týdnu 3.2.2023 - 10.2.2023 uzavřena.

Vertikální zásobník barvy FUEL TANK 15050-901

Vertikální zásobník barvy FUEL TANK 15050-901
Vertikální zásobník barvy FUEL TANK 15050-901
Vaše cena 1 597 Kč

Zásobník barvy pojme 3,8 litru barvy. S nastavitelnými háčky pro snadné připevní k většině žebříků Little Giant. Magnetický držák na malířský váleček a štětce.

Celý popis
Dostupnost: Na dotaz  Zeptat se na dostupnost
Vlastní servisní zázemí
Síť kamenných prodejen
Lepší cena po registraci
Doprava zdarma od 2 990 Kč
Výrobce: Little Giant
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P81398

Popis a parametry

Fuel Tank ™
Malování na žebříku může být frustrující. Kbelík s barvou obvykle není kam dát a většina vaniček na barvy není navržena k použití, když stojíte na vrcholu žebříku. Little Giant® Fuel Tank ™ je vertikální zásobník barvy, který pojme 3,8 litru barvy. Se svými nastavitelnými háčky se snadno připevní k většině žebříků Little Giant.
Jak se liší?
Na rozdíl od většiny zásobníků barvy je Fuel Tank navržen tak, aby se bez problémů připojil k téměř každé příčce žebříku. Toto příslušenství má pohodlné držadlo a samostatnou základnu, aby se zabránilo převrácení při položení na zem. Fuel Tank má také magnetický držák na malířský váleček a štětce, který udrží vaše nástroje mimo barvu a barvu mimo podlahu. Jeho speciální plastový polymer usnadňuje čištění. Nechte barvu zaschnout a odlepí se od nádrže.
Na co mohu použít Fuel Tank?
Ideální pro malování, Fuel Tank zjednodušuje úkoly malíře. Díky svému designu je také skvělou volbou, pokud čistíte okna. Naplňte nádrž roztokem na čištění oken a dokončete práci s nástroji po ruce.
  • Materiál: Plast
  • Výrobce: Little Giant Ladder Systems

Parametry

Kategorie Žebříky
Výrobce Little Giant
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání