Aku LED reflektor FESTA 28065
Aku LED reflektor FESTA je praktické pracovní světlo s výkonem 20 W, které nabízí příjemné světlo odpovídající dennímu světlu. Díky konstrukci umožňuje více variant umístění i směrování světla podle aktuální potřeby, takže se hodí pro práci v dílně, na stavbě i při dalších činnostech.
Reflektor nabízí úhel svitu 120°, barevnou teplotu 5000 K a 2 úrovně světelného toku – 2000 nebo 1000 lm. Velkou výhodou je také nízká hmotnost 0,9 kg bez baterie, která usnadňuje manipulaci. Po zakrytí baterie průhledným krytem dosahuje zařízení krytí IP20.
Model je součástí systému FESTA SHARE 20 V, takže lze využívat Li-Ion baterie 2,0 Ah a 4,0 Ah i v dalších kompatibilních strojích této řady. Li-Ion technologie umožňuje baterie kdykoliv dobíjet bez snižování kapacity a zároveň se vyznačuje velmi pomalým samovybíjením. Pro běžnou práci je dostačující baterie 2,0 Ah s dobou nabíjení 45 minut, pro delší svícení je vhodná baterie 4,0 Ah s dobou nabíjení 90 minut.
Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | LED reflektory |
| Výrobce | FESTA / Informace o výrobci |
| AKU program | Festa Share 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Napětí | 20 V |
| Rozměry balení | 23.0 x 24.0 x 25.0 cm |