Aku plotostřih Makita LXT 18V DUN461WZ
Akumulátorový plotostřih Makita LXT 18V DUN461WZ je špičkovým nástrojem pro precizní úpravu zeleně. Díky lithium-iontovému akumulátoru 18V a variabilnímu sklonu lišty je ideální pro každodenní údržbu zahrady. Jeho teleskopická hřídel umožňuje rychlou a jednoduchou změnu délky v rozsahu 1885 až 2511 mm bez použití nářadí.
S technologií XPT je tento stroj odolný vůči prašným a vlhkým prostředím, což zvyšuje jeho životnost. Přesto má nízkou hmotnost a kompaktní design, což usnadňuje manipulaci. Díky vysokému výkonu s minimálním hlukem a vibracemi je práce s ním pohodlná.
S maximálním průměrem větve 18 mm a oboustranně broušenými noži poskytuje spolehlivý a rychlý řez. Rukojeť lze nastavit pro optimální pohodlí při práci a lištu lze umístit do 10 různých poloh po 15°. Elektronický vypínač umožňuje stálý chod a možnost uchycení lapače odřezků, což usnadňuje čištění prostředí kolem vás.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku nůžky na živý plot a plotostřihy |
| Výrobce | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 3.3 kg |
| Funkce | Nastavení výšky rukojeti |
| Délka lišty | 46 cm |
| Napětí | 18 V |
| Maximální otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozměry balení | 11.0 x 17.0 x 200.0 cm |