Aku rádio Bosch Box GPB 18V-5 C 06014A4000
Robustní rádio pro silný zvuk na drsných pracovištích. Vysoce flexibilní díky kompatibilitě s různými zdroji: Bluetooth, FM a AUX. Rádio disponuje ochranným rámem. Křišťálově čistý masivní zvuk: čtyři reproduktory s 20 W (každý s 5 W), integrovaný subwoofer (20 W) pro silné basy.
Rádio lze napájet připojením k elektrické síti nebo pomocí lithium-iontového akumulátoru. Když se k napájení používá akumulátor, jsou k dispozici pouze funkce audiorežimu a napájení externích zařízení prostřednictvím integrované USB přípojky.
Obsah balení:
| Kategorie | Rádia |
| Výrobce | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnost | 8.8 kg |
| Napětí | 18 V |
| Rozměry balení | 36.0 x 36.0 x 37.0 cm |