Aku řetězová pila GÜDE GAK 18-201-05.1 58643
Aku řetězová pila GÜDE GAK 18-201-05.1 58643 je lehký, kompaktní a výkonný pomocník pro údržbu stromů, keřů a dřevin na zahradě i kolem domu. Díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti nabízí pohodlnou manipulaci i při delší práci a usnadňuje běžné řezání v domácím prostředí.
O vysoký výkon a efektivní provoz se stará moderní bezkartáčový motor, který přispívá k delší životnosti a lepšímu využití energie z akumulátoru.
Komfort při používání zvyšuje automatické mazání řetězu s integrovanou olejovou nádrží, které podporuje plynulý chod a přispívá k delší životnosti řezacího systému. Praktickou výhodou je také napínání a výměna řetězu bez použití nářadí, což výrazně usnadňuje údržbu a šetří čas při práci.
Pevný a bezpečný úchop zajišťuje ergonomická měkká rukojeť spolu s přídavnou bezpečnostní rukojetí, která zlepšuje kontrolu nad nástrojem při řezání. K bezpečnějšímu používání i skladování přispívá také ochranný kryt řetězu a vodicí lišty.
Aku řetězová pila GÜDE GAK 18.1 nabízí kompatibilitu v rámci aku programu GÜDE , která rozšiřuje možnosti využití v rámci dalšího aku nářadí této řady (řady 18V E³).
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Mini pily |
| Výrobce | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 2 kg |
| Funkce | Rychlonapínání řetězu , Automatické mazání lišty a řetězu |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napětí | 18 V |
| Rychlost řetězu | 8 m/s |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Počet článků | 38 |
| Rozteč řetězu | 1/4" |
| Šířka drážky | 1.1 mm |
| Délka vodící lišty | 19.5 cm |
| Maximální otáčky | 5300 ot/min. |
| Rozměry balení | 17.0 x 13.0 x 45.0 cm |