Aku sekačka FIELDMANN FZR 70435-0
Nejvyšší model akumulátorové sekačky na trávu značky FIELDMANN si poradí s každou zahradou do rozlohy 750 m2. Je vybavena moderním bezuhlíkovým motorem s dlouhou životností a nulovými nároky na údržbu. Bezpečnostní spínač brání náhodnému zapnutí čepele a robustní konstrukce z odolného plastu je zárukou dlouhé životnosti.
Pro perfektní manipulaci se strojem je sekačka osazena robustními kolečky z odolného plastu. Sekačka dosahuje vysokého výkonu díky plnému využití síly 2x 20V akumulátorů ve spojení s elektronickou řídící jednotkou. Je možno použít akumulátory o kapacitách 2Ah/4Ah které jsou kompatibilní do všech výrobků společnosti FIELDMANN řady FAST POWER 20V.
Pro chod tohoto stroje jsou zapotřebí vždy dva akumulátory stejné kapacity.
Aku sekačka FIELDMANN FZR 70435-0 je součástí Aku programu FIELDMANN FAST POWER.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku sekačky bez pojezdu se záběrem od 38 cm |
| Výrobce | Fieldmann / Informace o výrobci |
| AKU program | Fieldmann Fast Power 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Ne |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záběr | 43 cm |
| Hmotnost | 15 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Mulčování , Nastavení výšky rukojeti , Ukazatel plnosti koše |
| Pracovní nástroj | nůž |
| Napětí | 20 V |
| Velikost zahrady až | 750 m² |
| Maximální výška zdvihu | 75 mm |
| Minimální výška zdvihu | 25 mm |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Objem koše | 40 l |
| Maximální otáčky | 3700 ot/min. |
| Rozměry balení | 50.0 x 39.0 x 84.0 cm |