Aku úhlová bruska Scheppach C-AG125-X 5909234900
Aku úhlová bruska Scheppach C-AG125-X pro řezání, broušení i leštění. Díky štíhlému tělu s hliníkovou přední částí a měkkými zónami úchopu je práce s ní pohodlná i v úzkých a hůře dostupných prostorách. Ochranný kryt, který lze snadno nastavit bez použití nářadí, zvyšuje bezpečnost při práci.
Bruska nabízí možnost nastavení otáček v šesti stupních v rozsahu od 2 500 do 10 000 otáček za minutu, což umožňuje přesné přizpůsobení konkrétnímu materiálu a aplikaci. Přední rukojeť je možné nastavit do tří poloh a obsahuje integrovaný držák na montážní klíč, což usnadňuje a urychluje výměnu kotouče. Praktická aretace vřetene zajišťuje snadnou výměnu nástroje. Bruska je vybavena standardním upínáním M14 a je určena pro kotouče o průměru 125 mm. Je třeba poznamenat, že stroj je dodáván bez baterie a nabíječky.
Tento model je vybaven moderním uhlíkovým motorem, který zajišťuje plynulý chod. Prodlouženou životnost brusky podporuje integrovaný systém Softstart, tedy pomalý rozběh, a ochrana proti přetížení. Bruska je plně kompatibilní s akumulátory a nabíječkami z řady Scheppach IXES 20V, což uživatelům poskytuje maximální flexibilitu a pohodlí při práci bez kabelů.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | AKU úhlové brusky |
| Výrobce | Scheppach / Informace o výrobci |
| AKU program | Scheppach IXES 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Průměr | 125 mm |
| Hmotnost | 1.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 85 dB |
| Napětí | 20 V |
| Maximální otáčky | 10000 ot/min. |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Rozměry balení | 18.0 x 41.0 x 12.0 cm |