Aku vertikutátor AL KO 3856 Li Comfort Pro SET
Aku vertikutátor AL KO 3856 Li Comfort Pro SET je určený pro omlazující ošetření trávníku, kdy pomáhá odstranit mech, plsť a odumřelou trávu. Díky tomu se zlepší přístup vzduchu ke kořenům a trávník může efektivněji přijímat vodu i živiny. Akumulátorový pohon umožňuje tichou práci bez emisí a pohodlný pohyb po zahradě bez omezení přívodním kabelem.
Stroj má pracovní záběr 38 cm a vertikutační válec s 14 ocelovými noži, které účinně prořezávají travní plsť. Hloubku záběru nastavíte centrálně a plynule v rozsahu od +6 do -14 mm, takže snadno přizpůsobíte intenzitu zásahu aktuálním podmínkám. Model je součástí aku programu AL KO 36 V a v setu je dodáván včetně akumulátoru a nabíječky.
Součástí balení je také sběrný koš 50 l pro pohodlný úklid vyčesaného materiálu. Pro šetrnější údržbu trávníku lze dokoupit provzdušňovací válec jako volitelné příslušenství.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Aku vertikutátory |
| Výrobce | Solo by AL-KO |
| AKU program | AL-KO 36 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záběr | 38 cm |
| Hmotnost | 13.7 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky |
| Pracovní nástroj | nožový válec |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napětí | 36 V |
| Počet nožů | 14 |
| Velikost zahrady až | 400 m² |
| Maximální výška zdvihu | 14 mm |
| Minimální výška zdvihu | 6 mm |
| Kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| Objem koše | 50 l |
| Rozměry balení | 60.0 x 108.0 x 115.0 cm |