Bazén CF QUICK 366 x 91 cm RATAN
Nadzemní Bazén CF QUICK 366 × 91 cm se řadí mezi nejprodávanější nadzemní bazény, a to především díky své praktičnosti a estetickému provedení. Tento samonosný kruhový model s nafukovacím prstencem nabízí ideální prostor pro rodinné osvěžení při zachování maximální jednoduchosti montáže i údržby.
Výhody:
Technické parametry:
Obsah balení:
Připojení filtrace: Bazén je vybaven průchodkami stěnou pro snadné napojení filtrace (filtrace není součástí balení)
Upozornění: Tento typ bazénu není určen pro částečné ani úplné zabudování do země
| Kategorie | Bazény |
| Výrobce | CF / Informace o výrobci |
| Hmotnost | 12 kg |
| Průměr bazénu | 3.66 m |
| Objem vody v bazénu | 6.9 m3 |
| Konstrukce | samonosná |
| Možnost připojení filtrace | ano |
| Tvar bazénu | kruh |
| Rozměry balení | 26.0 x 47.0 x 37.0 cm |