Bazén Florida Premium Marimex ratan 2,15 x 4 x 1,22 m bez přísl. 10340215
Bazén Florida Premium Marimex 2,15 x 4,00 x 1,22 m RATAN patří mezi nejoblíbenější nadzemní bazény v ČR. Mezi hlavní přednosti bazénu Florida Premium patří výhodná cena, snadná údržba, stabilní konstrukce, široká hladina vody a jednoduché zprovoznění. Stačí připravit místo pro bazén, rozvinout bazénovou podložku, rozbalit bazén, sestavit podpěrnou konstrukci a navléknout na ni bazénovou fólii. Od vybalení bazénu můžete do 30 minut začít napouštět vodu.
Další výhodou bazénu Marimex Florida Premium je možnost volby, zda bazén na zimu vypustíte, složíte a uvolníte zahradu pro jiné aktivity, nebo ho zazimujete a ponecháte venku. Pokud se rozhodnete bazén ponechat na zahradě i mimo koupací sezónu, ušetříte čas, peníze za vodu a zároveň i samotnou vodu. Při zazimování zůstane v bazénu více než 80 % vody, kterou můžete v další sezóně znovu využít.
Po skončení koupací sezóny je nutné bazén vyčistit, vypustit a uložit na suché a nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte jeho životnost. Doporučujeme také bazén po každém koupání zakrývat krycí plachtou, aby se zabránilo znečištění
Laminovaná fólie bazénu Florida Premium je trojvrstvá a vyztužená polyesterovou tkaninou. Kvalitní zpracování fólie zajišťuje dlouhodobé a bezproblémové užívání bazénu.
K bazénu můžete připojit libovolnou kartušovou či pískovou filtraci. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4"). Pro připojení pískové či kartušové filtrace je nutné dokoupit, 6ks bazénových hadic, 1 ks instalační sady.
Pro připojení univerzálního závěsného skimmeru, netřeba dokupovat adaptér, stačí vyměnit průchod stěnou bazénu, který je v balení bazénu za průchodku, která je v balení skimmeru.
Bazén je vhodný pro použití i se slanou vodou, lze na něj napojit solinátor (za podmínky, že filtrace má dostatečný výkon pro daný solinátor).
Bazén Florida není určen k celkovému ani částečnému zapuštění do země.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Bazény Florida Premium |
| Výrobce | Marimex / Informace o výrobci |
| Hmotnost | 64.66 kg |
| Průměr bazénu | 2,15 x 4 m |
| Hloubka vody | 1.05 m |
| Objem vody v bazénu | 8.4 m3 |
| Konstrukce | kovová |
| Možnost připojení filtrace | ano |
| Tvar bazénu | obdélník |
| Pro hadice o průměru | 32 mm |
| Určeno pro filtrace | kartušové i pískové |
| Rozměry balení | 142.0 x 35.0 x 64.0 cm |