Benzínová sekačka AL KO 4.66 SP D EASY 114122
Benzínová sekačka AL KO 4.66 SP D EASY je univerzální pomocník pro pravidelnou údržbu větších trávníků. Nabízí funkci 4v1, takže zvládne sečení se sběrem, mulčování i boční výhoz. Díky ocelovému šasi je konstrukce pevná a odolná, což oceníte při častém používání na zahradě.
O pohodlnější práci se stará pohon zadních kol s jednou rychlostí, který uleví při sečení na větších plochách. Výšku sečení nastavíte centrálně v 7 polohách v rozsahu 25 až 75 mm. Aerodynamicky tvarované ocelové tělo podporuje efektivní sběr do látkového koše o objemu 65 l a ergonomická rukojeť se sklápěním usnadňuje skladování i manipulaci.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Benzínové sekačky s pojezdem |
| Výrobce | AL-KO / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnost | 25.8 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Mulčování , Boční výhoz , Kuličková ložiska , Nastavení výšky rukojeti , Manuální start , Ukazatel plnosti koše |
| Pracovní nástroj | nůž |
| Hladina akustického výkonu | 82 dB |
| Výkon | 2400 W |
| Objem motoru | 149 cm3 |
| Start | Ruční |
| Velikost zahrady až | 1400 m² |
| Maximální výška zdvihu | 75 mm |
| Minimální výška zdvihu | 25 mm |
| Velikost zadních kol | 25.5 cm |
| Velikost předních kol | 18 cm |
| Objem koše | 65 l |
| Maximální otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozměry balení | 70.0 x 110.0 x 110.0 cm |