Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 5115-170B
FIELDMANN FZR 5115-170B je motorová sekačka s pojezdem. Sekačka má dokonalou výbavu. Systém sečení 4 v 1 v nabízí sběr do koše, zadní a boční odhoz, mulčování.
Obsluha sekačky FIELDMANN FZR 5115-170B je naprosto jednoduchá, a každý si jí muže přizpůsobit přesně tak, jak potřebuje. Výška sečení má osm úrovní, od 25–70 mm. Nastavení je centrální, takže jedinou pákou se nastaví všechna čtyři kolečka na požadovanou úroveň.
Kolečka jsou opatřena kuličkovými ložisky, a tak se společně s pojezdem postarají o snadnou ovladatelnost bez námahy. Jistě oceníte i přítomnost držáku na nápoje a praktickou přihrádku.
Údržba sekačky Fieldmann FZR 5114-170B po skončení sekání je naprosto jednoduchá. Přední ochranný rám lze použít jako madlo, stroj naklonit a spodní část jednoduše vyčistit. Sekačka je opatřena rychloupínacím systémem, takže madlo se dá jednoduše složit. Díky tomu nezabere tolik místa při skladování nebo přepravě na vaši chatu.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Benzínové sekačky s pojezdem |
| Výrobce | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Ocel |
| Pojezd | Ano |
| Záběr | 51 cm |
| Hmotnost | 28 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Mulčování , Boční výhoz , Kuličková ložiska , Nastavení výšky rukojeti , Manuální start , Ukazatel plnosti koše |
| Pracovní nástroj | nůž |
| Objem palivové nádrže | 1.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Výkon | 2800 W |
| Objem motoru | 170 cm3 |
| Velikost zahrady až | 1800 m² |
| Maximální výška zdvihu | 70 mm |
| Minimální výška zdvihu | 25 mm |
| Velikost zadních kol | 25 cm |
| Velikost předních kol | 18 cm |
| Objem koše | 65 l |
| Rozměry balení | 57.0 x 50.0 x 83.0 cm |