Benzínový mulčovač Robot Vario B62
Benzínový mulčovač Robot Vario B62 je robustní stroj určený pro pohodlnou údržbu pozemků s vysokým porostem. Díky záběru 52 cm umožňuje efektivní práci a je vhodný pro travnatý porost do výše 2 m. Výhodou je také jednoduchá manipulace, která usnadňuje používání i v náročnějších podmínkách.
O spolehlivý výkon se stará motor Briggs & Stratton 675 EXi / 850 XPi a komfort při práci zvyšuje variabilní rychlost pojezdu v rozmezí 1,7–3,2 km/h, takže si lze tempo snadno přizpůsobit aktuálním podmínkám. Praktická je i nastavitelná výška pokosu od 4 do 8 cm, která umožňuje přizpůsobit výsledek sečení konkrétnímu typu porostu.
K pohonné jednotce mulčovače Robot Vario B62 je možné dokoupit také volitelné vyměnitelné agregáty, díky kterým lze stroj využít nejen k mulčování, ale i k dalším pracím během sezóny. Díky těmto doplňkům se z pohonné jednotky Robot Vario B62 stává univerzální stroj s širokým využitím.
Výhody:
Vyměnitelné agregáty na dokoupení:
| Kategorie | Bubnové, cepové a lištové sekačky |
| Výrobce | ROBOT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Záběr | 52 cm |
| Funkce | Mulčování , Manuální start , Nastavitelná rychlost pojezdu |
| Výrobce motoru | Briggs & Stratton |
| Maximální výška zdvihu | 80 mm |
| Minimální výška zdvihu | 40 mm |
| Maximální rychlost | 3.2 km/h |
| Minimální rychlost | 1.7 km/h |
| Rozměry balení | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |