Benzínový rider GÜDE ZERO TURN GZT 1070
Benzínový rider GÜDE ZERO TURN GZT 1070 je rider s pojezdem, která nabízí maximální manévrovatelnost díky nulovému poloměru otáčení. Tento model je ideální volbou pro složité zahrady a velké trávníky. Výkonný motor Loncin o objemu 546 cm³ zajišťuje spolehlivý výkon a vysokou účinnost.
Rider je vybaven hydraulickou převodovkou a umožňuje uživatelsky přívětivé nastavení výšky sečení v 5 stupních, což umožňuje přizpůsobit se přesně potřebám vašeho trávníku. Boční výhoz navíc zajišťuje efektivní péči o trávník bez zbytečné námahy.
GÜDE ZERO TURN GZT 1070 disponuje olověným akumulátorem s dlouhou výdrží (12 V-12 Ah). Šířka sečení 1070 mm a dva nože zajišťují rovnoměrný a precizní střih, díky čemuž je péče o váš trávník rychlá a efektivní.
Výhody:
Poznámka: Ridery nejsou dodávány kompletně sestavené. Pokud si nejste jistí montáží, doporučujeme využít naši službu odborného sestavení a zprovoznění. Budete tak mít jistotu, že vše bude fungovat, jak má.
| Kategorie | Zahradní ridery |
| Výrobce | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Akumulátor - typ | Olověný |
| Záběr | 107 cm |
| Hmotnost | 227.5 kg |
| Funkce | Boční výhoz , Elektrický start , Přední otočná kola |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Pracovní nástroj | nůž |
| Objem palivové nádrže | 5 l |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Výkon | 11000 W |
| Objem motoru | 546 cm3 |
| Napětí | 12 V |
| Počet nožů | 2 |
| Start | Elektrický |
| Maximální výška zdvihu | 75 mm |
| Minimální výška zdvihu | 35 mm |
| Kapacita akumulátoru | 12 Ah |
| Objem olejové nádrže | 0.6 l |
| Maximální rychlost | 8 km/h |
| Objem koše | 150 l |
| Maximální otáčky | 3600 ot/min. |
| Převodovka | Hydrostatická |
| Rozměry balení | 113.0 x 88.0 x 194.0 cm |