Domácí vodárna Elpumps VB 25/1300

-14% Doprava zdarma
Domácí vodárna Elpumps VB 25/1300
Domácí vodárna Elpumps VB 25/1300
Běžná cena 5 699 Kč
Vaše cena 4 892 Kč

Příkon 1300 W, max. výtlak 47 m, max. průtok 5400 l/h, průměr závitu 1 '', délka kabelu 1,5 m, hmotnost 21 kg.

Celý popis
Dostupnost: 3 pracovní dny  (Ověrit dostupnost)
Dostupnost pro osobní odběr na prodejnách:
Libiš
0 ks
Plzeň
0 ks
Říčany
0 ks
Předpokládaný termín doručení v úterý 13.12.
Vlastní servisní zázemí
Síť kamenných prodejen
Lepší cena po registraci
Doprava zdarma od 2 990 Kč
Výrobce: Elpumps
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P21494

Popis a parametry

Domácí vodárna Elpumps VB 25/1300

Domácí vodárny ELPUMPS splňují veškeré potřeby zákazníka na zásobování domu nebo zahrady pitnou či užitkovou vodou. Základem bezproblémového chodu a dlouhé životnosti jsou tiché motory o výkonu minimálně 800 W. Pouze takto silné motory mají dostatečnou výkonovou rezervu pro to, aby u nich nikdy nenastalo přetížení či přehřátí, které by mohlo způsobit zničení motoru. Vnitřní i vnější části jsou vyrobeny z antikorozních materiálů. 

Zákazník může podle potřeb volit mezi tlakovou nádobou o objemu 25 nebo 50 litrů. Kovové opěrné nohy zajišťují dobrou stabilitu stroje. Vodárny je možno dovybavit účinným předfiltrem 1l. Model VBP je osazen čerpadlem s implementovaným předfiltrem o objemu 2 l.

Možnosti využití: Po otočení vodovodním kohoutkem vodárna připojená na zdroj vody, nádrž s vodou apod. sama sepne a vytlačí vodu k odběrnému místu. Zajištění domácnosti pitnou nebo užitkovou vodou – zavlažování, wc splachovače, vodovodní baterie, pračky, apod. Podpora vodovodní sítě. Odběr dešťové vody z nádrží, cisteren.

Technika: Čerpadlo má samonasávací konstrukci, tzn. při uvedení do provozu je třeba naplnit pouze samotné čerpadlo. Vnitřní konstrukční prvky čerpadla jsou vyrobeny ze speciálního odolného plastu, takže při delším odstavení nehrozí jejich koroze. Skříň čerpadla je vyrobena z litiny nebo speciálního odolného plastu (model VBP).

Hřídel čerpadla je utěsněna profesionálním dvojitým těsněním, kombinující pružinové a keramicko-křemíkové těsnění. Modely s označením B mají heavy-duty mosazné oběhové kolo, které má výborné antikorozní parametry, je daleko odolnější vůči abrazivnímu vlivu nečistot (částečky písku ap.) a vydrží bez deformací vlivem tepla i případný běh naprázdno (bez vody).

Motor je speciálně hermeticky utěsněn proti vniknutí vody a je chráněn tepelnou pojistkou. Stroje mají nadprůměrnou životnost,protože kromě mechanického těsnění nejsou v těle čerpadla žádné součástky, na které působí otěr.

Tlaková nádoba je vyrobena ze silnostěnného plechu (u modelu VBP z nerezu). Uvnitř nádoby je pryžová vystýlka. To zaručuje bezpečnost při provozu a výbornou těsnost nádoby po dlouhou dobu. Nádoba je vybavena přesným tlakoměrem pro kontrolu výstupního tlaku vodárny a hydrokontrolou pro automatické spínání čerpadla.

  • Délka kabelu: 1,5 m
  • Kabeláž: H07 RNF 3 x 1 mm2
  • Max. teplota média: 35 °C
  • Max. výška sání: 9 m

Parametry

Kategorie Domácí vodárny
Výrobce Elpumps
Pohon Elektrický
Příkon 1300 W
Hmotnost 21 kg
Počet fází 1
Napětí 230 V
Příkon 1300 W
Délka kabelu 1.5 m
Maximální průtok 5400 l/h
Maximální výtlak 47 m
Maximální sací výška 9 m
Objem 25 l
Průměr hadice 1 "
Rozměry balení 28 x 52 x 57 cm
Hmotnost balení 22000 g
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání