Domácí vodárna Elpumps VB 25/1500

Domácí vodárna Elpumps VB 25/1500
Domácí vodárna Elpumps VB 25/1500
Vaše cena 6 839 Kč
Pro registrované 6 634 Kč

Příkon 1500 W, max. výtlak 48 m, max. průtok 6300 l/h, max. tlak 4,8 bar, objem nádoby 25 l, délka kabelu 1,5 m, hmotnost 20,5 kg.

Celý popis
Dostupnost: Skladem na prodejně Zboží může být bez originální krabice (Ověrit dostupnost)
Dostupnost pro osobní odběr na prodejnách:
Libiš
0 ks
Plzeň
1 ks
Říčany
0 ks
Předpokládaný termín doručení v pátek 02.06.
Vlastní servisní zázemí
Síť kamenných prodejen
Lepší cena po registraci
Doprava až domů
Výrobce: Elpumps
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P22330

Popis a parametry

Domácí vodárna Elpumps VB 25/1500

Domácí vodárny ELPUMPS splňují veškeré potřeby zákazníka na zásobování domu nebo zahrady pitnou či užitkovou vodou. Základem bezproblémového chodu a dlouhé životnosti jsou tiché motory o výkonu minimálně 800 W. Pouze takto silné motory mají dostatečnou výkonovou rezervu pro to, aby u nich nikdy nenastalo přetížení či přehřátí, které by mohlo způsobit zničení motoru. Vnitřní i vnější části jsou vyrobeny z antikorozních materiálů. 

Zákazník může podle potřeb volit mezi tlakovou nádobou o objemu 25 nebo 50 litrů. Kovové opěrné nohy zajišťují dobrou stabilitu stroje. Vodárny je možno dovybavit účinným předfiltrem 1l. Model VBP je osazen čerpadlem s implementovaným předfiltrem o objemu 2 l.

Možnosti využití: Po otočení vodovodním kohoutkem vodárna připojená na zdroj vody, nádrž s vodou apod. sama sepne a vytlačí vodu k odběrnému místu. Zajištění domácnosti pitnou nebo užitkovou vodou – zavlažování, wc splachovače, vodovodní baterie, pračky, apod. Podpora vodovodní sítě. Odběr dešťové vody z nádrží, cisteren.

Technika: Čerpadlo má samonasávací konstrukci, tzn. při uvedení do provozu je třeba naplnit pouze samotné čerpadlo. Vnitřní konstrukční prvky čerpadla jsou vyrobeny ze speciálního odolného plastu, takže při delším odstavení nehrozí jejich koroze. Skříň čerpadla je vyrobena z litiny nebo speciálního odolného plastu (model VBP).

Hřídel čerpadla je utěsněna profesionálním dvojitým těsněním, kombinující pružinové a keramicko-křemíkové těsnění. Modely s označením B mají heavy-duty mosazné oběhové kolo, které má výborné antikorozní parametry, je daleko odolnější vůči abrazivnímu vlivu nečistot (částečky písku ap.) a vydrží bez deformací vlivem tepla i případný běh naprázdno (bez vody).

Motor je speciálně hermeticky utěsněn proti vniknutí vody a je chráněn tepelnou pojistkou. Stroje mají nadprůměrnou životnost, protože kromě mechanického těsnění nejsou v těle čerpadla žádné součástky, na které působí otěr.

Tlaková nádoba je vyrobena ze silnostěnného plechu (u modelu VBP z nerezu). Uvnitř nádoby je pryžová vystýlka. To zaručuje bezpečnost při provozu a výbornou těsnost nádoby po dlouhou dobu. Nádoba je vybavena přesným tlakoměrem pro kontrolu výstupního tlaku vodárny a hydrokontrolou pro automatické spínání čerpadla.

  • Délka kabelu: 1,5 m
  • Kabeláž: H07 RNF 3 × 1 mm2
  • Max. teplota média: 35 °C

Parametry

Kategorie Vodárny s tlakovou nádobou
Výrobce Elpumps
Pohon Elektrický
Hmotnost 20.5 kg
Počet fází 1
Napětí 230 V
Příkon 1500 W
Délka kabelu 1.5 m
Maximální průtok 6300 l/h
Maximální výtlak 48 m
Maximální sací výška 9 m
Max. tlak 4.8 bar
Průměr hadice 1 "
Hmotnost balení 21000 g
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání