Domácí vodárna Elpumps VB 50/1500 INOX

Domácí vodárna Elpumps VB 50/1500 INOX
Domácí vodárna Elpumps VB 50/1500 INOX
Vaše cena 9 499 Kč
Pro registrované 9 214 Kč

Příkon 1500 kW, max. výtlak 48 m, max. průtok 6300 l/hod, max. tlak 4,8 bar, objem nádoby 50 l, hmotnost 26 kg.

Celý popis
Dostupnost: Skladem 1 ks (Ověrit dostupnost)
Dostupnost pro osobní odběr na prodejnách:
e-shop (hlavní sklad)
1 ks
Libiš
0 ks
Plzeň
0 ks
Říčany
0 ks
Předpokládaný termín doručení v pondělí 03.04.
Vlastní servisní zázemí
Síť kamenných prodejen
Lepší cena po registraci
Doprava až domů
Výrobce: Elpumps
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P80013

Popis a parametry

Domácí vodárna Elpumps VB 50/1500 INOX

Domácí vodárny ELPUMPS splňují veškeré potřeby zákazníka na zásobování domu nebo zahrady pitnou či užitkovou vodou. Základem bezproblémového chodu a dlouhé životnosti jsou tiché motory. Pouze silné motory mají dostatečnou výkonovou rezervu pro to, aby u nich nikdy nenastalo přetížení či přehřátí, které by mohlo způsobit zničení motoru. 

Vnitřní i vnější části jsou vyrobeny z antikorozních materiálů. Kovové opěrné nohy zajišťují dobrou stabilitu stroje. Vodárny je možno dovybavit účinným předfiltrem 1l. 

Možnosti využití:

Po otočení vodovodním kohoutkem vodárna připojená na zdroj vody, nádrž s vodou apod. sama sepne a vytlačí vodu k odběrnému místu. Zajištění domácnosti pitnou nebo užitkovou vodou – zavlažování, wc splachovače, vodovodní baterie, pračky, apod. Podpora vodovodní sítě. Odběr dešťové vody z nádrží, cisteren.

Technika:

Čerpadlo má samonasávací konstrukci, tzn. při uvedení do provozu je třeba naplnit pouze samotné čerpadlo. Vnitřní konstrukční prvky čerpadla jsou vyrobeny ze speciálního odolného plastu, takže při delším odstavení nehrozí jejich koroze.

Skříň čerpadla je vyrobena z litiny nebo speciálního odolného plastu (model VBP). Hřídel čerpadla je utěsněna profesionálním dvojitým těsněním, kombinující pružinové a keramicko-křemíkové těsnění. 

Modely s označením B mají heavy-duty mosazné oběhové kolo, které má výborné antikorozní parametry, je daleko odolnější vůči abrazivnímu vlivu nečistot (částečky písku ap.) a vydrží bez deformací vlivem tepla i případný běh naprázdno (bez vody).

Motor je speciálně hermeticky utěsněn proti vniknutí vody a je chráněn tepelnou pojistkou. Stroje mají nadprůměrnou životnost, protože kromě mechanického těsnění nejsou v těle čerpadla žádné součástky, na které působí otěr.

Tlaková nádoba je vyrobena ze silnostěnného plechu (u modelu VBP z nerezu). Uvnitř nádoby je pryžová vystýlka. To zaručuje bezpečnost při provozu a výbornou těsnost nádoby po dlouhou dobu. Nádoba je vybavena přesným tlakoměrem pro kontrolu výstupního tlaku vodárny a hydrokontrolou pro automatické spínání čerpadla.

  • Průměr závitu: 1 ''
  • Kabeláž: H07 RNF 3 × 1 mm2
  • Max. teplota média: 35 °C
  • Max. výška sání: 9 m

Parametry

Kategorie Domácí vodárny
Výrobce Elpumps
Pohon Elektrický
Hmotnost 26 kg
Počet fází 1
Napětí 230 V
Příkon 1500 W
Délka kabelu 1.5 m
Maximální průtok 6300 l/h
Maximální výtlak 48 m
Maximální sací výška 9 m
Objem 50 l
Max. tlak 4.8 bar
Průměr hadice 1 "
Rozměry balení 60 x 32 x 32 cm
Hmotnost balení 27000 g
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání