Krbová kamna s výměníkem PRITY S3 W17
Krbová kamna s teplovodním výměníkem jsou ideální do každého interiéru. Korpus krbových kamen je vyroben z kvalitního ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu má tloušťku 3-4 mm. Boční obložení kamen tvoří lakované desky z ocelového plechu.
Prosklená dvířka s keramickým sklem, které je odolné vysokým teplotám, takže nemůže být poškozeno vysokou teplotou při provozu kamen.
Zasíláme pouze paletovou přepravou!
Výhody:
| Kategorie | Krbová kamna s výměníkem |
| Výrobce | PRITY / Informace o výrobci |
| Průměr | 130 mm |
| Hmotnost | 118 kg |
| Objem | 23 l |
| Výkon | 19 kW |
| Barva | černá |
| Ecodesign | ne |
| Teplovodní výměník | ano |
| Vývod kouřovodu | Horní |
| Výkon do výměníku | 14 kW |
| Rozměry balení | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |