Aku kombinované kladivo FESTA SHARE20V 28026
Aku kombinované kladivo FESTA SHARE20V 28026 je vrtací a sekací kladivo s upínáním SDS Plus a energií úderu 2,8 J, určené pro práci do zdiva a betonu, ale také pro sekání obkladů a dlažby. Pneumatický příklep zajišťuje rychlejší postup práce při vrtání s příklepem i při sekání a díky přepínání režimů snadno zvolíte vhodné nastavení podle materiálu a typu úkonu.
K dispozici jsou režimy sekání, vrtání s příklepem, vrtání bez příklepu a nastavení směru sekacího nástroje. Pro komfortní obsluhu je kladivo vybaveno pogumovanou ergonomickou rukojetí a ovládacími prvky uzpůsobenými pro pravou i levou ruku. Nechybí zpětný chod pro snadné vytažení zaseknutého vrtáku ani možnost nastavení hloubkového dorazu pro přesné vrtání.
Aku kladivo FESTA je součástí platformy FESTA SHARE 20 V, ve které lze využívat Li ion akumulátory 2,0 Ah, 4,0 Ah a 8,0 Ah napříč kompatibilními stroji této řady. Li-ion technologie umožňuje průběžné dobíjení bez snižování kapacity a zároveň má nízké samovybíjení.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku kombinovaná kladiva |
| Výrobce | FESTA POWER x TOOLS |
| AKU program | Festa Share 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 2.7 kg |
| Funkce | Zpětný chod |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napětí | 20 V |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Síla úderu | 2.8 J |
| Maximální průměr vrtání | 30 mm |
| Frekvence příklepu | 5100 min-1 |
| Upínaní nástroje | SDS + |
| Rozměry balení | 24.0 x 10.0 x 36.0 cm |