Aku kufříkový kompresor Einhell TE-AC 36/8 Li OF 4020440
Aku kufříkový kompresor Einhell TE-AC 36/8 Li OF se může pochlubit maximálním tlakem 8 barů, což z něj činí ideálního kandidáta pro rychlé a efektivní nahuštění pneumatik na jízdních kolech, motocyklech či automobilech. Jeho kompaktní rozměry a ergonomický design s praktickou rukojetí umožňují snadnou manipulaci a přenos, takže jej můžete mít vždy po ruce. Bezolejová technologie zaručuje téměř bezúdržbový provoz, což šetří váš čas i námahu.
Vybavení kompresoru zahrnuje 2,50 metrovou hadici na stlačený vzduch s rychlospojkou, měřič huštění pneumatik, adaptér pro ofukovací pistoli a 3dílnou sadu adaptérů, které zvyšují jeho univerzálnost.
Integrovaný úložný prostor pro hadici a adaptéry zajišťují pořádek a snadný přístup ke všem komponentům. K provozu kompresoru jsou potřeba dvě 18V baterie z aku programu Einhell Power X-Change, což zaručuje dostatečný výkon pro jakýkoliv úkol.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátory a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | AKU kompresory |
| Výrobce | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnost | 5.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napětí | 18 V |
| Typ kompresoru | Bezolejový |
| Max. tlak | 8 bar |
| Průtok vzduchu | 130 l/min |
| Maximální otáčky | 16000 ot/min. |
| Rozměry balení | 40.0 x 18.0 x 42.0 cm |