Aku rázový utahovák FESTA SHARE20V 28023
Aku rázový utahovák FESTA SHARE20V 28023 je určený pro náročné rázové utahování a povolování šroubů a matic, montáže spojovacího materiálu i šroubování konstrukčních vrutů. Díky upínání čtyřhran 1/2" a maximálnímu utahovacímu momentu 400 Nm je vhodný pro práce, kde běžná aku vrtačka naráží na limit výkonu.
O vysokou efektivitu se stará bezuhlíkový motor a celokovová převodovka, které přispívají k plynulému chodu a lepšímu využití energie. Utahovák nabízí tři úrovně momentu 250 Nm, 320 Nm a 400 Nm, otáčky až 2800 ot/min a ergonomickou pogumovanou rukojeť s ovládáním uzpůsobeným pro praváky i leváky.
Aku utahovák FESTA je součástí platformy FESTA SHARE 20 V, ve které lze využívat Li ion akumulátory 2,0 Ah a 4,0 Ah napříč kompatibilními stroji této řady. Li ion technologie umožňuje průběžné dobíjení bez snižování kapacity a zároveň má nízké samovybíjení.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | AKU rázové utahováky |
| Výrobce | FESTA POWER x TOOLS |
| AKU program | Festa Share 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 1.2 kg |
| Funkce | Zpětný chod |
| Hladina akustického výkonu | 114 dB |
| Napětí | 20 V |
| Utahovací moment | 400 Nm |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Maximální otáčky | 2800 ot/min. |
| Upínaní nástroje | Čtyřhran |
| Velikost upínání | 1/2" |
| Rozměry balení | 18.0 x 9.0 x 25.0 cm |