Bazén Florida Marimex 3,66 x 1,22 m TEAK vč. skimmeru 10340286
Bazén Florida Marimex TEAK 3,66 x 1,22 m včetně skimmeru patří mezi nejoblíbenější nadzemní bazény. Díky svému praktickému provedení si koupání ve vlastním bazénu může dopřát opravdu každý. Mezi hlavní výhody tohoto bazénu patří výhodná cena, snadná údržba, stabilní konstrukce, široká hladina vody a jednoduché zprovoznění.
Velkou předností bazénu Marimex Florida je možnost volby, co s bazénem udělat během zimního období. Můžete ho vypustit, složit a uvolnit zahradu pro jiné aktivity, nebo ho zazimovat a ponechat venku. Pokud se rozhodnete pro zazimování, ušetříte čas, peníze za vodu a zároveň šetříte samotnou vodu. Při zazimování zůstane v bazénu více než 80 % vody, kterou můžete v další sezóně znovu využít.
Bazén Florida je vybaven laminovanou trojvrstvou fólií, která je vyztužena polyesterovou tkaninou. Toto kvalitní zpracování zajišťuje dlouhodobé a bezproblémové užívání bazénu. Síla stěny fólie je 0,56 mm a síla dna 0,35 mm, což zaručuje vysokou odolnost a spolehlivost.
K bazénu lze připojit libovolnou kartušovou nebo pískovou filtraci z naší nabídky. Pro připojení filtrace jsou připraveny průchody ve stěně bazénu s průměrem 32 mm (5/4"). Pro připojení pískové nebo kartušové filtrace je potřeba dokoupit: 6ks bazénových hadic, 1 ks instalační sady.
Bazén je vhodný i pro použití se slanou vodou. Lze na něj napojit solinátor, pokud filtrace disponuje dostatečným výkonem pro daný solinátor.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Bazény Florida |
| Výrobce | Marimex / Informace o výrobci |
| Hmotnost | 43.4 kg |
| Průměr bazénu | 3.66 m |
| Průměr hladiny vody | 366 cm |
| Konstrukce | kovová |
| Možnost připojení filtrace | ano |
| Tvar bazénu | kruh |
| Pro hadice o průměru | 32 mm |
| Určeno pro filtrace | pískové |
| Rozměry balení | 61.0 x 115.0 x 26.0 cm |