Benzínový vertikutátor AL-KO SOLO 518 127375
Robustní a odolný vertikutátor vhodný pro hobby i profesionální použití, s řadou 15-ti ocelových nožů pro dokonalé prořezávání trávníku.
Díky silnému 4-taktnímu motoru Honda GP 160 s výkonem 3,2 kW nožová hřídel bez námahy proniká do podloží trávy a důkladně odstraňuje travní plsť, mech a zbytky rostlin.
Prořezání celistvého povrchu země pak umožňuje lepší vstřebávání vláhy a živiny se tak lépe dostanou ke kořínkům porostu.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Benzínové vertikutátory |
| Výrobce | AL-KO / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Ocel |
| Záběr | 36 cm |
| Hmotnost | 35 kg |
| Funkce | Kuličková ložiska , Nastavení výšky rukojeti |
| Pracovní nástroj | nožový válec |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Výkon | 3600 W |
| Objem motoru | 163 cm3 |
| Počet nožů | 15 |
| Start | Ruční |
| Velikost zahrady až | 1200 m² |
| Velikost zadních kol | 20 cm |
| Velikost předních kol | 20 cm |
| Objem koše | 40 l |
| Rozměry balení | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |