Benzínový vertikutátor Weibang WB 384 RC 17WB384RC
Benzínový provzdušňovač WEIBANG WB 384 RC s košem je určen pro šetrné a účinné provzdušnění hustého porostu trávníku. Díky profesionálním flexi nožům pomáhá zlepšovat kondici travnaté plochy a zároveň přispívá k šetrnějšímu zásahu do porostu.
O spolehlivý výkon se stará motor Loncin OHV o objemu 163 cm³ a výkonu 5 HP, který poskytuje dostatek síly pro efektivní práci. Pracovní záběr 380 mm umožňuje pohodlnou údržbu travnatých ploch a usnadňuje manipulaci i tam, kde je potřeba přesnější vedení stroje.
Plynulé centrální nastavení výšky a také samostatná seřizovací páka, která umožňuje pohodlné přizpůsobení intenzity provzdušňování podle aktuálního stavu trávníku. Díky tomu lze snadno nastavit vhodnou pracovní polohu pro konkrétní podmínky.
Konstrukce stroje je tvořena robustním šasi z vysoko jakostní oceli, které přispívá k dlouhé životnosti a vysoké odolnosti při pravidelném používání. Hřídel je osazena 22 profesionálními flexi noži, jejichž konstrukce pomáhá eliminovat možné poškození nožů i celé hřídele. Pro vyšší spolehlivost je hřídel uložena v masivních ložiscích.
Praktickou součástí výbavy je také sběrný koš o objemu 40 l, který usnadňuje práci a přispívá k čistšímu výsledku po provzdušnění. S hmotností 46 kg působí stroj stabilně a jistě i při náročnější práci.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Benzínové vertikutátory |
| Výrobce | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Ocel |
| Záběr | 38 cm |
| Hmotnost | 46 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Kuličková ložiska |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Pracovní nástroj | nožový válec |
| Výkon | 4100 W |
| Objem motoru | 196 cm3 |
| Počet nožů | 22 |
| Start | Ruční |
| Objem koše | 40 l |
| Rozměry balení | 80.0 x 64.0 x 69.0 cm |