Aku multifunkční nářadí 4v1 GÜDE TGPS 18-401-30 SET
Akumulátorová teleskopická sada na údržbu zahrady Güde GPS 18-0 je skvělým univerzálním pomocníkem pro všechny práce spojené s údržbou zahrady, dvoru a zeleně. Tato všestranná sada obsahuje různé nástavce, díky kterým zvládnete širokou škálu úkolů. Naleznete zde nástavec na křovinořez, vyžínač, nůžky na živé ploty a řetězovou pilu na větve.
Bezkartáčový motor poskytuje maximální výkon a delší dobu provozu, což vám umožní pracovat efektivněji. Součástí balení je ramenní popruh pro pohodlnější manipulaci, akumulátor a nabíječka.
Aku multifunkční nářadí 4v1 GÜDE je součástí aku programu GÜDE 18 V a je kompatibilní s akumulátory a nabíječkami z této řady.
Křovinořez/struna:
Vyžínací nástavec/nůž:
Nástavec na živé ploty:
Nástavec na vyvětvovací pilu:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Multifunkční křovinořezy |
| Výrobce | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 10.1 kg |
| Funkce | Dělitelná hřídel |
| Napětí | 18 V |
| Průměr struny | 2 |
| Odvíjení struny | Poloautomatické |
| Rychlost řetězu | 7 m/s |
| Kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| Pracovní záběr strunové hlavy | 30 cm |
| Pracovní záběr nože | 25.5 cm |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Počet článků | 33 |
| Rozteč řetězu | 3/8" |
| Šířka drážky | 1.3 mm |
| Maximální otáčky | 7500 ot/min. |
| Rozměry balení | 32.0 x 14.0 x 112.0 cm |