Bazén CF FRAME 366 x 132 cm RATAN
Bazén CF FRAME 366 x 132 cm je rámový nadzemní bazén pro zákazníky, kteří chtějí pohodlné koupání s vyšší hladinou vody a výrazně stabilnější konstrukci. Výška 132 cm přináší plavecký komfort, větší objem vody a příjemnější používání i pro dospělé.
Ocelová rámová konstrukce drží bazén pevně ve tvaru a je navržena pro běžné zatížení i časté používání. Bazénová fólie je vyrobena ze tří vrstev PVC s výztužnou síťovinou. Tloušťka stěny 0,56 mm a dna 0,35 mm zvyšuje odolnost vůči mechanickému namáhání a prodlužuje životnost bazénu.
Montáž probíhá bez nářadí, jednotlivé díly do sebe zapadají a při připraveném rovném podkladu je bazén připraven k napuštění během 15 až 20 minut. Bazén je vybaven průchodkami stěnou pro připojení filtrace a je kompatibilní s hadicemi 32 mm (5/4") i 38 mm (6/4").
Výhody:
Obsah balení:
Filtrace a hadice nejsou součástí balení.
| Kategorie | Bazény s pevnou konstrukcí |
| Výrobce | CF / Informace o výrobci |
| Průměr bazénu | 3.66 m |
| Hloubka vody | 1.32 m |
| Objem vody v bazénu | 13.8 m3 |
| Konstrukce | ocelová |
| Možnost připojení filtrace | ano |
| Tvar bazénu | kruh |
| Pro hadice o průměru | 32 a 38 mm |
| Určeno pro filtrace | pískové |
| Rozměry balení | 140.0 x 50.0 x 35.0 cm |