Bazén Florida Marimex 3,66 × 1,22 m RATAN včetně skimmeru 10340320
Bazén Marimex Florida je oblíbený nadzemní bazén, který nabízí stabilní konstrukci, snadnou údržbu a rychlé zprovoznění. Po přípravě rovného místa a podložky zvládnete sestavení běžně během cca 30 minut a následně můžete začít napouštět vodu.
Stěny jsou vyrobeny z 3vrstvého Polystrength PVC pro vyšší odolnost a delší životnost. Tloušťka stěny je 0,59 mm a tloušťka dna 0,31 mm. Výhodou řady Florida je možnost volby, bazén po sezóně buď složíte, nebo jej zazimujete a ponecháte venku.
Součástí balení je skimmer. Bazén je připraven pro připojení kartušové nebo pískové filtrace, průchody stěnou mají průměr 32 mm (5/4"). Bazén je vhodný i pro slanou vodu a lze k němu připojit solinátor, pokud má filtrace dostatečný výkon. Filtrace ani hadice nejsou součástí balení.
Výhody:
Obsah balení:
Filtrace ani hadice nejsou součástí balení.
| Kategorie | Bazény s pevnou konstrukcí |
| Výrobce | Marimex / Informace o výrobci |
| Průměr bazénu | 3.66 m |
| Objem vody v bazénu | 10.7 m3 |
| Možnost připojení filtrace | ano |
| Tvar bazénu | kruh |
| Pro hadice o průměru | 32 mm |
| Určeno pro filtrace | kartušové i pískové |
| Rozměry balení | 115.0 x 61.0 x 26.0 cm |