Vířivka MSpa Tekapo C-TE062 11400267
Vířivka MSpa Tekapo C-TE062 je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají prostornou a pohodlnou vířivku. Tato velká nafukovací vířivka je určena až pro 6 osob a díky svému praktickému tvaru se perfektně hodí na jakoukoli terasu či zahradu.
Jednou z hlavních předností vířivky MSpa Tekapo C-TE062 je 132 vzduchových trysek, které poskytují příjemnou masáž a maximální komfort. Samozřejmostí je také účinný ohřev vody, díky kterému si můžete užívat relaxaci v příjemné teplotě vody i za chladnějších dnů.
Vířivka je navíc vybavena inovativní technologií, mini sterilizační komorou s UV LED lampou, která je zabudovaná uvnitř ovládací jednotky. Tato technologie zajišťuje, že voda je udržována v čistotě, čímž přispívá k hygienickému a bezpečnému užívání vířivky.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Nafukovací vířivky |
| Výrobce | Marimex / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | PVC |
| Hmotnost | 25.5 kg |
| Napětí | 220 V |
| Příkon | 1500 W |
| Maximální průtok | 1800 l/h |
| Objem | 930 l |
| Průměr bazénu | 1.85 m |
| Průměr hladiny vody | 145 cm |
| Hloubka vody | 68 m |
| Objem vody v bazénu | 0.93 m3 |
| Konstrukce | samonosná |
| Možnost připojení filtrace | ne |
| Tvar bazénu | obdélník |
| Kapacita | 6 os. |
| Počet trysek | 132 |
| Rozměry balení | 44.0 x 62.0 x 64.0 cm |