Benzínový křovinořez FIELDMANN FZS 3006-B
Benzínový křovinořez FIELDMANN FZS 3006-B je ideální volbou pro sečení vysoké přerostlé trávy, rozsáhlejších zaplevelených ploch a zvládne i likvidaci drobných dřevin či náletů. Tento model je vybaven 2-taktním motorem o objemu 26 cm³ a díky nízké hmotnosti je vhodný i pro delší práci na větších zahradách.
Pro pohodlné používání nabízí nastavitelný ramenní popruh a široký úchop oběma rukama. Křovinořez je vybaven poloautomatickou strunovou vyžínací hlavou se dvěma strunami, které se automaticky posouvají.
Kromě strunové hlavy lze na stroj nasadit také ocelový trojzubec, který si poradí s mladými náletovými dřevinami a odolnějšími rostlinami.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Benzínové křovinořezy |
| Výrobce | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnost | 7 kg |
| Funkce | Dělitelná hřídel |
| Pracovní nástroj | struna , nůž |
| Výkon | 750 W |
| Objem motoru | 26 cm3 |
| Průměr struny | 2,4 |
| Odvíjení struny | Poloautomatické |
| Žací nůž | 3-zubý |
| Pracovní záběr strunové hlavy | 43 cm |
| Pracovní záběr nože | 25 cm |
| Rozměry balení | 27.0 x 120.0 x 26.0 cm |