Násada 156 cm Graphite Fiskars QuikFit

Prodloužená záruka
Násada 156 cm Graphite Fiskars QuikFit
Násada 156 cm Graphite Fiskars QuikFit
Vaše cena 435 Kč

Násada o délce 156 cm z tvrzeného hliníku s měkkým plastovým potahem v místě uchopení. Kapkovitý tvar. Závěsný otvor ke snadnému skladování.

Celý popis
Dostupnost: Skladem na prodejně Zboží může být bez originální krabice (Ověrit dostupnost)
Dostupnost pro osobní odběr na prodejnách:
Libiš
5 ks
Plzeň
1 ks
Říčany
1 ks
Předpokládaný termín doručení ve středu 07.06.
Vlastní servisní zázemí
Síť kamenných prodejen
Lepší cena po registraci
Doprava až domů
Výrobce: Fiskars
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P71628

Popis a parametry

Násada 156 cm Graphite Fiskars QuikFit

Násada je vyrobena z tvrzeného hliníku s měkkým plastovým potahem v místě uchopení. Kapkovitý tvar násady a patentovaný mechanismus slouží na rychlé připojení nástavců. Díky závěsnému otvoru se snadno skladuje.

Fiskars QuikFit™ představuje sortiment zahradního nářadí s vyměnitelnými hlavicemi a rukojeťmi, určený pro rozličné zahradnické úkony. Fiskars QuikFit™ nabízí bezpečné a inteligentní řešení zejména tam, kde potřebujete větší dosah. Umožňuje efektivní čištění trávníku a dvora a nabízí chytré řešení pro kultivační práce. Unikátní automatický dvojitý zamykací systém Fiskars QuikFit se stal vítězem ocenění Red Dot Award: Product Design 2010.

Pokud byste na zahradě rádi zastali více práce, ale používali při tom méně nářadí, náš systém QuikFit s výměnnými hlavami je pro vás ideální volba. Nabízí čističe okapů, kultivátory, hrabla na sníh, kartáče a další speciální nástroje, s nimiž zvládnete kompletní údržbu zahrady. Díky univerzálnímu adaptéru navíc jednotlivé součásti můžete kombinovat s nástroji z jiných systémů s výměnnými hlavami. Stačí zacvaknout a máte nářadí, které právě potřebujete.

Násada je vyrobena z tvrzeného hliníku s měkkým plastovým potahem v místě uchopení. Kapkovitý tvar násady a patentovaný mechanismus na rychlé připojení nástavců. Díky závěsnému otvoru se snadno skladuje.

Parametry

Kategorie Násady na zahradní nářadí
Výrobce Fiskars
Rozměry balení 8 x 4 x 156 cm
Hmotnost balení 475 g
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání