Aku vrtací šroubovák Einhell TE-CD 18/40 Li-Solo 4513925
Vrtací aku šroubovák je výkonný a praktický univerzál pro všechny práce v domě, dílně a garáži. Díky tomu, že se jedná o člena rodiny Power X-Change, lze použít všechny baterie PXC, které jsou zároveň v rámci inovativní lithium-iontové systémové rodiny vzájemně vyměnitelné.
Pro vysoce účinné vrtání a šroubování je k dispozici výkonná dvoustupňová převodovka. Elektronická regulace otáček zároveň neustále zajišťuje správnou práci s ohledem na materiál a použití. Pomocí jednoručního 13mm sklíčidla, které lze jemně regulovat v rámci 21 stupňů točivého momentu, může být upnut požadovaný nástroj.
Ergonomický design a měkký úchop byly navrženy s ohledem na nejvyšší možný komfort. LED osvětlení osvětluje i tmavé prostory pro dosažení optimálních výsledků. Neustálou připravenost k použití zajišťuje lithium-iontová technologie bez samovybíjení. Baterie a nabíječka se prodávají samostatně, například jako praktická startovací sada PXC v různých úrovních výkonnosti.
Obsah balení
| Kategorie | Aku program Einhell |
| Výrobce | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnost | 1.1 kg |
| Napětí | 18 V |
| Rozsah upínání sklíčidla | 13 mm |
| Utahovací moment | 20+1 |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Maximální otáčky | 1500 ot/min. |
| Rozměry balení | 19.0 x 8.0 x 20.0 cm |