Akumulátor Riwall PRO RAB 820 20V/8 Ah RACC00142
Pokud chcete ze své 20V aku techniky Riwall PRO dostat maximum, akumulátor RAB 820 (8 Ah) výrazně prodlouží dobu práce na jedno nabití a hodí se hlavně pro náročnější nebo dlouhé úkoly bez častých přestávek.
Baterie má inteligentní elektroniku s vyrovnáváním článků pro stabilní výkon, vyšší bezpečnost a delší životnost. O aktuální kapacitě vás informuje LED ukazatel stavu nabití. Doba nabíjení je přibližně 200 min se standardní nabíječkou RAC 220 nebo cca 100 min s rychlejší RAC 420 TWIN.
Baterie je plně kompatibilní s celým aku programem Riwall PRO 20 V, takže ji můžete snadno kombinovat s různými stroji v této řadě. Výjimkou jsou pouze sekačky RALM 3820, kde se dvojice těchto baterek nevejde pod příslušný plastový kryt.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Akumulátory a nabíječky Riwall 20V |
| Výrobce | Riwall / Informace o výrobci |
| AKU program | Riwall 20V |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 1.7 kg |
| Napětí | 20 V |
| Kapacita akumulátoru | 8 Ah |
| Rozměry balení | 12.0 x 10.0 x 8.0 cm |