Elektrický bezolejový dvouválcový kompresor 24 l Scheppach HC 25 Si

Ostatní zboží v kategorii

Příkon 1,1 kW, max. tlak 8 bar, sací výkon 230 l/min, regulace pracovního tlaku, hmotnost 20 kg.

Celý popis
Litujeme, ale prodej tohoto produktu již skončil.
Výrobce: Scheppach
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P73177

Alternativy

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

Popis a parametry

Elektrický bezolejový dvouválcový kompresor 24 l Scheppach HC 25 Si

Kompresor Scheppach HC 25 Si je tichý bezolejový dvouválcový kompresor, který je vhodný i do míst a provozů s vysokými požadavky na nízkou míru hluku. Hladina hluku je zhruba na úrovni bublání varné konvice, takže v praxi budete vnímat hluk tohoto kompresoru pouze minimálně.

Další výhodou je bezolejová technologie, která znamená, že do vzdušníku ani dále do spotřebiče vzduchu, neunikají žádné olejové páry. To se hodí v potravinářství, u speciálních lakýrnických prací nebo třeba při tlakování výčepních zařízení. Bezolejová technologie znamená rovněž mnohem nižší nároky na údržbu celého stroje.

Scheppach rovněž odstranil běžnou nevýhodu tichých kompresorů, a to poměrně nízký sací výkon. Díky nové technologii je sací výkon téměř dvakrát vyšší, než je běžné a je plně srovnatelný s klasickými kompresory. Vzdušník slouží jako zásobárna stlačeného vzduchu a motor se tak automaticky zapíná jen v případě, že tlak vzduchu klesne pod požadovanou úroveň.

Vzdušník rovněž výrazně rozšiřuje možnosti kompresoru a stroj se tak stává opravdu multifunkčním pomocníkem. Díky němu můžete s kompresorem, mimo běžného huštění a ofukování, provádět i náročnější operace s použitím různých druhů pneumatického nářadí.

Kompresor je vybaven manometrem vzdušníku i manometrem pro kontrolu pracovního tlaku. Přídavné madlo a kolečka umožní snadnou manipulaci se strojem, antivibrační podstavec zase zajistí klidný chod stroje.

  • Objem vzdušníku: 24 l
  • Sací výkon: 230 l/min
  • Regulace pracovního tlaku: Ano
  • Rozměry: 55 x 56,5 x 24 cm

Parametry

Kategorie Kompresory a pneumatické nářadí
Výrobce Scheppach
Pohon Elektrický
Příkon 1100 W
Hmotnost 20 kg
Hladina akustického výkonu 60 dB
Objem 24 l
Max. tlak 8 bar
Rozměry balení 57 x 25 x 57 cm
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání