Aku bazénový vysavač Marimex SupraVac Trinity 10800077
Marimex SupraVac Trinity je bezdrátový robotický vysavač určený pro pohodlné čištění bazénu bez hadic a kabelů. Díky výkonnému pohonu zvládá nerovné dno, šikmé plochy i překážky až do úhlu 20° a pracuje v bazénu do hloubky 2 m.
Vysavač je vhodný pro bazény s velikostí dna do 90 m². O plynulý pohyb a efektivní využití energie se stará dvojice senzorů v pohonném systému a technologie detekce překážek, která průběžně upravuje směr jízdy. Pokud po zapnutí není do 20 sekund vložen do vody, automaticky se vypne.
Nečistoty se sbírají do nádoby o objemu 2,4 l a filtrace s jemností 180 mikronů zachytí i menší částice. Napájení zajišťuje lithiová baterie 11,1 V 5200 mAh s výdrží až 110 minut na jedno nabití, dobití trvá přibližně 5 až 6 hodin.
Upozornění pro slanou vodu: Vysavač je určen pro použití ve slané vodě pouze tehdy, pokud je sůl plně rozpuštěná a voda je upravená solinátorem. Po čerstvém nasypání soli do bazénu se použití nedoporučuje.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Automatické bazénové vysavače |
| Výrobce | Marimex / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 4.8 kg |
| Výkon | 30 W |
| Kapacita akumulátoru | 5.2 Ah |
| Hloubka vody | 2 m |
| Stupeň krytí | IPX8 |
| Maximální doporučená plocha bazénu | 90 m2 |
| Rozměry balení | 38.0 x 20.0 x 35.0 cm |