Aku robotický vysavač Marimex SupraVac Colorado 10800048
Aku robotický vysavač Marimex SupraVac Colorado je bezdrátový a přenosný pomocník, ideální pro údržbu nadzemních i zapuštěných bazénů s rovným dnem.
Je vhodný pro bazény do průměru 9 m a celkové velikosti dna až 65 m². Tento vysavač je navržen pro efektivní odstraňování listí a drobných nečistot ze dna bazénu.
Díky chytrému senzoru se vysavač dokáže efektivně otáčet u stěn bazénu, což zajišťuje důkladné čištění. Vodní senzor mu umožňuje automatické zapínání a vypínání, zatímco funkce automatického parkování zajistí, že se vysavač vždy zastaví u stěny bazénu. To usnadňuje jeho vyjmutí z vody, a to i v případě vybití baterie.
Další praktickou funkcí je ventil, který umožňuje rychlé vypouštění vody z vysavače, a velké ergonomické držadlo, díky kterému je manipulace s vysavačem snadná. Vysavač je vybaven jedinečnou nádobou na sběr nečistot, velkými protiskluzovými koly a dobíjecím kabelem.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Automatické bazénové vysavače |
| Výrobce | Marimex / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnost | 6.9 kg |
| Napětí | 12 V |
| Kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| Průměr bazénu | 9 m |
| Hloubka vody | 3 m |
| Maximální doporučená plocha bazénu | 65 m2 |
| Rozměry balení | 44.0 x 40.0 x 44.0 cm |