Automatický aku bazénový vysavač ECOVACS Ultramarine P1
ECOVACS ULTRAMARINE P1 je bezdrátový robotický vysavač pro důkladné čištění bazénu bez ruční práce. Díky technologii UltraPure s výkonem až 18 200 l/h odstraní nečistoty z různých povrchů bazénu a postará se o čištění dna, stěn, sklonů, plošin i vodní linky. Čtyři aktivní kartáče z EPDM pryže povrch současně drhnou, takže robot zvládne listí, písek i usazeniny a pomáhá odstranit také řasy nebo pyl.
Velkou předností je dvoustupňová filtrace 180 μm a 3 μm. Vnější síťka zachytí hrubé nečistoty, vnitřní jemný filtr dočistí písek, bahno i mikročástice. Filtrační koš má objem 3,5 l a vyjímá se shora, takže ho jednoduše vypláchnete pod tekoucí vodou.
O systematický pohyb se stará navigace SmartNavi s IMU senzorem, tedy kombinací gyroskopu a akcelerometru. Robot plánuje efektivní trasy a dosahuje vysokého pokrytí dna i stěn. Pomocná kolečka pomáhají překonat překážky až do výšky 5,5 cm, takže se nezasekává ani u odtoků nebo podvodních světel. Po dokončení cyklu robot automaticky zaparkuje u okraje bazénu pro snadnější vyjmutí.
Ovládání probíhá v aplikaci ECOVACS HOME, kde si zvolíte režim čištění dna, stěn nebo kompletní cyklus a nastavíte i úroveň sacího výkonu. K dispozici je také plánování jednorázového nebo opakovaného čištění, takže může bazén udržovat automaticky i v době, kdy nejste doma.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Automatické bazénové vysavače |
| Výrobce | Ecovacs / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 10.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 60 dB |
| Kapacita akumulátoru | 4600 Ah |
| Objem koše | 3.5 l |
| Hloubka vody | 3 m |
| Tvar bazénu | kruh , obdélník , ovál , nepravidelný |
| Stupeň krytí | IP68 + UV ochrana |
| Maximální doporučená plocha bazénu | 180 m2 |
| Rozměry balení | 55.0 x 48.0 x 32.0 cm |