Benzínový pásový transportér HECHT 2950

Ostatní zboží v kategorii

Výkon 6700 W, nosnost 500 kg, rozměry korby 1000x700x450 mm, 4 rychlosti pojezdu, hmotnost 270 kg. 

Celý popis
Litujeme, ale prodej tohoto produktu již skončil.
Výrobce: Hecht
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P23

Alternativy

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

Popis a parametry

Benzínový pásový transportér HECHT 2950

Výkonný transportér - pásové motorové kolečko hecht 2950. Jako pohon je použit silný 4-taktní motor Hecht OHV o výkonu 9 HP, který umožní v korbě o rozměrech 1000 x 700 x 450 mm přepravovat až 500 kg nákladu. Korba je ovládána hydraulicky. Pro pojezd je možné volit mezi 3 rychlostmi, pro pojezd vzad je k dispozici 1 rychlost.

Tento pásový transportér je nenahraditelným pomocníkem všude tam, kde je díky neprostupnému terénu nemožné použití běžného stavebního kolečka. Je vhodný pro použití přepravy materiálu na stavbách, v lese, díky pásům, které rozloží hmotnost na velkou plochu je vhodný i pro použití v parcích, kde se minimalizuje poškození travnatého povrchu. Nedocenitelný je rovněž při odvozu sněhu. Pro tyto příležitosti je možné doplnit jej volitelným příslušenstvím - pluhem (není součástí dodávky).

Neopomenutelnou skutečností při použití tohoto transportéru je rovněž fakt, že nejen podstatně zvyšuje efektivitu práce, ale zároveň snižuje pravděpodobnost vzniku některých úrazů spojených s použitím běžného stavebního kolečka.

Tento transportér lze vybavit i přídavným pluhem (není součástí standardní dodávky), se kterým je možné transportér využít i jako velice účinný stroj k odhrnování sněhu.

Parametry

Kategorie Transportéry
Výrobce Hecht
Pohon Benzínový
Materiál Kov / plast
Pojezd Ano
Hmotnost 270 kg
Výrobce motoru Loncin
Výkon 6700 W
Nosnost 500 kg
Hmotnost balení 280000 g
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání